http://competiciones.euskalhockey.com/ http://competiciones.euskalhockey.com/
EMAKUMEZKO INFANTILEN EUSKADIKO TXAPELKETA BELAR HOCKEYA - LIGA MULTZOA
J Fecha   Campo Detalles
1 28/01 13:45 RCJ 33 - RS TXURI BIDEBIETA-AIETE
2 28/01 16:25 RS TXURI 2 - 3 NEGURI BIDEBIETA-AIETE
1 29/01 09:30 CH STICK GETXO - RC JOLASETA FADURA
2 29/01 11:00 RC JOLASETA - RCJ 33 FADURA
4 29/01 12:30 CH STICK GETXO - NEGURI FADURA
3 05/02 09:00 RCJ 33 - CH STICK GETXO FADURA
4 05/02 11:30 RC JOLASETA - RS TXURI FADURA
5 05/02 13:00 NEGURI - RCJ 33 FADURA
5 05/02 14:30 RS TXURI - CH STICK GETXO FADURA
3 05/02 16:00 NEGURI - RC JOLASETA FADURA
CLASIFICACIÓN - LIGA MULTZOA
POS Equipo PJ PG PE PP GF GE DIF PTS
CH STICK GETXO 0 0 0 0 0 0 0 0
NEGURI 0 0 0 0 0 0 0 0
RC JOLASETA 0 0 0 0 0 0 0 0
RCJ 33 0 0 0 0 0 0 0 0
RS TXURI 0 0 0 0 0 0 0 0
EMAKUMEZKO INFANTILEN EUSKADIKO TXAPELKETA BELAR HOCKEYA - KOPA MULTZOA
J Fecha   Campo Detalles
1 28/01 15:05 RS URDIN - RS ARROSA BIDEBIETA-AIETE
1 28/01 17:45 LIZEOTARRAK 0 - 12 RS EKINTZA BIDEBIETA-AIETE
2 05/02 09:00 RS ARROSA - LIZEOTARRAK BIDEBIETA-AIETE
2 05/02 10:20 RS EKINTZA - STO TOMAS LIZEOA BIDEBIETA-AIETE
3 11/02 18:00 LIZEOTARRAK - RS URDIN BIDEBIETA-AIETE
3 12/02 09:00 STO TOMAS LIZEOA - RS ARROSA BIDEBIETA-AIETE
4 19/02 09:15 RS URDIN - STO TOMAS LIZEOA BIDEBIETA-AIETE
4 19/02 10:30 RS ARROSA - RS EKINTZA BIDEBIETA-AIETE
5 26/02 09:00 STO TOMAS LIZEOA - LIZEOTARRAK BIDEBIETA-AIETE
5 26/02 10:20 RS EKINTZA - RS URDIN BIDEBIETA-AIETE
CLASIFICACIÓN - KOPA MULTZOA
POS Equipo PJ PG PE PP GF GE DIF PTS
RS EKINTZA 1 1 0 0 12 0 12 3
RS ARROSA 0 0 0 0 0 0 0 0
RS URDIN 0 0 0 0 0 0 0 0
STO TOMAS LIZEOA 0 0 0 0 0 0 0 0
LIZEOTARRAK 1 0 0 1 0 12 -12 0
EMAKUMEZKO INFANTILEN EUSKADIKO TXAPELKETA BELAR HOCKEYA - A MULTZOA
J Fecha   Campo Detalles
1 14/01 10:50 RS URDIN 0 - 12 RC JOLASETA BIDEBIETA-AIETE
1 14/01 12:00 STO TOMAS LIZEOA 0 - 4 NEGURI BIDEBIETA-AIETE
2 14/01 14:20 NEGURI 4 - 0 RS URDIN BIDEBIETA-AIETE
4 14/01 15:30 RS ARROSA 0 - 24 RC JOLASETA BIDEBIETA-AIETE
2 15/01 10:10 RS ARROSA 0 - 14 STO TOMAS LIZEOA BIDEBIETA-AIETE
3 21/01 14:00 RC JOLASETA 6 - 0 NEGURI R.C.JOLASETA
3 21/01 15:15 RS URDIN 6 - 0 RS ARROSA R.C.JOLASETA
5 21/01 16:30 RC JOLASETA 6 - 0 STO TOMAS LIZEOA R.C.JOLASETA
5 21/01 17:45 NEGURI 18 - 0 RS ARROSA R.C.JOLASETA
4 21/01 19:00 STO TOMAS LIZEOA 5 - 1 RS URDIN R.C.JOLASETA
CLASIFICACIÓN - A MULTZOA
POS Equipo PJ PG PE PP GF GE DIF PTS
RC JOLASETA 4 4 0 0 48 0 48 12
NEGURI 4 3 0 1 26 6 20 9
STO TOMAS LIZEOA 4 2 0 2 19 11 8 6
RS URDIN 4 1 0 3 7 21 -14 3
RS ARROSA 4 0 0 4 0 62 -62 0
EMAKUMEZKO INFANTILEN EUSKADIKO TXAPELKETA BELAR HOCKEYA - B MULTZOA
J Fecha   Campo Detalles
1 14/01 13:10 RCJ 33 11 - 0 LIZEOTARRAK BIDEBIETA-AIETE
1 14/01 16:40 RS TXURI 3 - 3 CH STICK GETXO BIDEBIETA-AIETE
2 14/01 17:50 RS EKINTZA 0 - 3 RCJ 33 BIDEBIETA-AIETE
4 14/01 19:00 RS EKINTZA 2 - 3 CH STICK GETXO BIDEBIETA-AIETE
2 15/01 12:30 LIZEOTARRAK 0 - 12 RS TXURI BIDEBIETA-AIETE
3 21/01 14:00 CH STICK GETXO 13 - 0 LIZEOTARRAK FADURA
3 21/01 15:15 RS TXURI 3 - 0 RS EKINTZA FADURA
5 21/01 16:30 CH STICK GETXO 0 - 0 RCJ 33 FADURA
5 21/01 17:45 LIZEOTARRAK 0 - 11 RS EKINTZA FADURA
4 21/01 19:00 RCJ 33 1 - 2 RS TXURI FADURA
CLASIFICACIÓN - B MULTZOA
POS Equipo PJ PG PE PP GF GE DIF PTS
RS TXURI 4 3 1 0 20 4 16 10
CH STICK GETXO 4 2 2 0 19 5 14 8
RCJ 33 4 2 1 1 15 2 13 7
RS EKINTZA 4 1 0 3 13 9 4 3
LIZEOTARRAK 4 0 0 4 0 47 -47 0
TARJETAS
TARJETAS
GOLES
Goles